• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MAHMUT ÇETİN

  1951 kilis doğumluyum esnafım parti kurucularındanım ilk günden bugüne il başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim halen il başkan yardımcısı Siyasi Ve Hukuki işler başkanıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ZİHNİ SERHAN DİYARBAKIRLI

  22.04.1982 KİLİS DOĞUMLUYUM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM. ON YILDAN FAZLA SÜREDİR KİLİS’İN EN BÜYÜK PERAKENDE TEŞHİR ALANINA SAHİP OLAN MAĞAZAMI İŞLETMEKTEYİM. KURUCU BAŞKANI OLDUĞUM, ALTIN HİLAL HAREKETİ DERNEĞİNDE YAKLAŞIK BEŞ YÜZ KİŞİLİK BİR TEŞKİLATLANMAYLA KİLİS’TE MÜLTECİ NÜFUSUNU SULH VE BEREKET İKLİMİNE DÖNÜŞTÜRMEK AMACIYLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEKTEYİZ. AK PARTİ POLİTİKALARINI BENİMSEYİP DESTEKLEYEN VE KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA AKTİF OLARAK İÇİNDE BULUNAN BİR AİLEYE MENSUBUM. MİLLİ DAVA ŞUURUNU İÇSELLEŞTİREN, ÜMMET BİLİNCİNİ ŞİAR EDİNEN, BİRLİKTELİK RUHUNU SESE DÖNÜŞTÜREN BİR ANLAYIŞI DAHA GENİŞ KİTLELERE AKTARABİLMEK GAYESİYLE YARATILIŞ NEDENİM OLAN KULLUK GÖREVİMİ İFA ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  SELİM KARA

  1970 kilis doğumlu olup evliyim serbest meslekle ilgileniyorum ak parti kurulduğundan bu yana il başkan yardımcısıyım halende devam etmekteyim

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MEHMET ALİ ERCİVAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  MEHMET METİN ŞENTİRYAKİ

  1973 YILINDA KILISTE DOĞDUM ILK ORTA LISE TAHSILIMI KILISTE TAMAMLADIM. DAHA SONRA KİLİS'TE KUYUMCULUK VE ZÜCCACİYE SEKTÖRÜNDE BULUNDUM.2001 YILINDA HALKMAR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ'Nİ KURDUM.BUGÜN HALİHAZIRDA 5 ŞUBE VE 60 ÇALIŞANIYLA KİLİS HALKINA HİZMET VEREN HALKMAR AVM'LERİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NI YAPMAKTAYIM.ASKERLİK HİZMETİMİ,1996 YILINDA TAMAMLADIM.EVLİ,2 KIZ 1 ERKEK ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  AHMET KABLAN

  10 AĞUSTOS 1963 YILINDA KİLİS'TE DOĞDUM. KİLİS 7 ARALIK İLKOKULU VE KİLİS İMAM HATİP LİSESİ ORTA OKULU'NU OKUDUM. 1983 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ ANKARA VE İSTANBUL'DA YAPTIM. 1988 TARİHİNDE ESNAFLIĞA BAŞLADIM. 16 YIL BAKKALLAR ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNİ YAPTIM, MUHTARLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM. 1990 YILINDA DOĞRU YOL PARTİ'SİNDE SİYASETE GİRDİM VE 2002 TARİHİNE KADAR DYP MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. 2002 YILINDA AK PARTİ SAFLARINA KATILDIM. 2003 YILINDA MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. MERKEZ İLÇEDE YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI YAPTIM, DAHA SONRA SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI YAPTIM. ŞU ANDA SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLAN ALTIN HİLAL HAREKETİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MEHMET YUNUS ÇELİK

  1969 YILINDA ANKARA'DA DOĞDUM İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ KİLİS'TE TAMAMLADIM. 1995 YILINDA TİCARİ HAYATA ATILDIM 10 YILDIR ÇELİK LOJİSTİK VE SAYGILI DÜĞÜN SALONU İŞLETMECİLİĞİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. 5 YIL AK PARTİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM ŞU AN AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ABDULHAMİT TOPALFAKIOĞLU

  1958 KİLİS DOĞUMLU İLK VE ORTA OKULUNU KİLİS'TE TAMAMLADIM. 25 YIL ECZACI KALFALIĞI YAPTIM. 2000 YILINDA SGK'DAN EMEKLİ OLDUM 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HATİCE DEMİR

  1976 yılında Kilis'te doğdum. İlk öğretimimi Cumhuriyet İlkokulunda.Orta ve lise öğrenimimi Kilis İmam Hatip Lisesinde tamamladım.1997 yılında Gaziantep Üniversitesi İktisat Fakültesi işletme bölümünü kazandım ve 2000 yılında başörtüsü yasağı nedeniyle okulumu tamamlayamadan bıraktım.2014 yılında başladığım Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünde okumaktayım. İstanbul'da Ceren Turizm ve Beka Reklam ve Stant Özel şirketlerinin muhasebe bölümlerinde çalıştım.Şu anda Özel bir Anaokulunda Değerler Eğitimi öğretmenliği yapmaktayım. KİMDER (Kilis İmam hatipliler Derneği) Hanımlar Kolu Başkanlığı ve AGD (Anadolu Gençlik Derneği) Kilis Hanımlar Kolu Başkanlığı görevlerini yürüttüm.1992-2002 yılları arasında Milli Gençlik Vakfında aktif olarak görev aldım. Şimdi Ak Parti Kilis İl Başkan Yardımcılığı, Halkla İlişkiler Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Evliyim, iki çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ÖMER FARUK BORA

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ÖMER FARUK YILDIRIM

  1981 kilis doğumluyum serbest meslek le uğraşmaktayım 3 dönemdir il yönetim kurulu üyeliğini layıkıyla yürütmekteyim şu anda il başkan yardımcısıyım yerel yönetimlerden sorumlu başkanım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  AYTEN KARA

  Ev hanımıyım. Kızım lise matematik öğretmeni, oğlumun biri Doktor, diğeri ise Celal Bayar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü öğrencisi olmak üzere 3 çocuk annesiyim. Eşimin İl Halk Kütüphanesi Müdürü olması nedeniyle,1985 yılından sonra sırasıyla Malatya-Gaziantep-Adıyaman İllerinde ikamet ettim.1996 yılından beri de Kilis’te ikamet etmekteyim.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Yüksek Okulu – 2013 yılında tamamladım. 2002 - 2008 Adalet ve Kalkınma Partisin kuruluşundan itibaren fahri olarak çalıştım 2008-2011 Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi ve AR-GE Birim Başkanlığı görevlerini yaptım 2009 - Ak Parti Kilis Belediye Meclis üyeliği adayı 2011-2012 Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi 2012-2014 Ak Parti Kilis İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi 2014- Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanı olarak Ak Olan Partimizde görevler yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MEHMET TANRIAŞIKI

  1963 KİLİS DOĞUMLUYUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ KİLİSTE TAMAMLADIM ÜNÜVERSİTE EĞİTİMİMİ BİR YIL İNGİLİZCE HAZIRLIK VE 2 YIL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ OKUDUM OKULUMU YARIDA BIRAKIP İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİM BÜLÜMÜNÜ 1989 YILINDA BİTİRDİM ASKERLİK GÖREVİMİ VAN MURADİYE ASKERLİK ŞUBESİNDE ASTEĞMEN OLARAK YAPTIM AK PARTİ KURULDUĞUNDAN BU YANA İL BAŞKAN YARDIMCIŞIĞI VE İL GENEL MECLİSİ BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM 2005 YILINDAN BU YANA KİLKİS İL GENEL MECLİSİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM EVLİ 3 ÇOÇUK BABASIYIM SİYASET AKEDEMİSİ EĞİTİMİNE KATILARAK SERTİFİKAMI ALDIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  CAFER DEMİR

  1976 YILINDA KILISTE DOĞDUM ILK,ORTA VE LISEYI KILISTE TAMAMLADIM 1990 TARIHINDE TICARETLE UĞRAŞMAYA BAŞLADIM 24 YILDIR TÜP VE BEYAZ EŞYA BAYİLİĞİ YAPMAKTAYIM EVLI VE 4 ÇOÇUK BABASIYIM ŞU ANDA DA KİLİS YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLE MUHTARLIĞI GÖREVİNİ YÜRTMEKTEYİM.