• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET RIDVAN DİYARBAKIRLI

  1973 yılında Kilis’de doğdu. İlk ve orta tahsilini Kilis’de yaptı.Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve iletişim Bölümü sonrasında, İktisat Bölümünde lisansını tamamladı. Ak Partinin kuruluşunda Kilis İl Yönetim Kurulu Kurucu üyesi olarak görev aldıktan sonra, yönetim ve yürütme kurulunun çeşitli kademelerinde görev aldı. 2008 yılında Ak Partinin organize ettiği Siyaset Akademi’sini başarıyla tamamladı. Kilis’de 1989 yılından beri mobilya mağazaları işletmekte olup ticaretle uğraşmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MUSTAFA DAĞLI

  01.01.1962 yılında Kilis ilinde doğdu. İlk ve Ortaokul öğrenimini Kilis’de tamamladı. Lise Eğitimini Gaziantep ilinde tamamladı. 1989 yılında Gaziantep Özel Tip ceza İnfaz kurumunda infaz koruma Baş memuru olarak göreve başladı. Daha sonra 1995 yılında Kilis'e tayin oldu. Buradan emekli oldu.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ADNAN ERDOĞAN

  1974 kilis doğumluyum ak partinin değişik kademelerinde görev aldım şu an ak parti kilis il başkan yardımcısıyım öğrenci servisi taşıma şirketim var

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUHAMMED OĞUZHAN GÜLEÇOĞLU

  23 Mayıs 1991 yılında Kilis’te doğdu. 2005 yılında Mercidabık İlköğretim Okulu’ndan, 2009 yılında Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul Okan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde okuyan Güleçoğlu, bu fakültenin Tam Burslu %100 İngilizce Otomotiv Mühendisliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu. 2016 yılında Güleçoğlu Statik, Tasarım & Dekorasyonu kurarak meslek hayatına başlayan Güleçoğlu, 2018 yılı Mart ayında ise şehir merkezinde Oğuzhan Kahve Lokum Çikolatayı kurarak Kilis’te 2. Bir sektörde daha faaliyet göstermeye başladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü hizmetler yapan Güleçoğlu, aktif siyasi hayatına İstanbul Okan Üniversitesi AK Parti Üniversite Teşkilatı Kulüpler Başkanlığı yaparak başladı. Daha sonra 2015-2016 yıllları arası Kilis İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Üniversite Başkanlığı, 2017-2018 yılları arası AK Parti Kilis İl Başkan Yardımcılığı, Sosyal İşler Başkanlığı yaptı. 01 Eylül 2018 tarihinden beri AK Parti Kilis İl Başkan Yardımcılığı, Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevini yürütmektedir. Orta derece İngilizce bilen Güleçoğlu, evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AYTEN KARA

  Ev hanımıyım. Kızım lise matematik öğretmeni, oğlumun biri Doktor, diğeri ise Celal Bayar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü öğrencisi olmak üzere 3 çocuk annesiyim. Eşimin İl Halk Kütüphanesi Müdürü olması nedeniyle,1985 yılından sonra sırasıyla Malatya-Gaziantep-Adıyaman İllerinde ikamet ettim.1996 yılından beri de Kilis’te ikamet etmekteyim.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Yüksek Okulu – 2013 yılında tamamladım. 2002 - 2008 Adalet ve Kalkınma Partisin kuruluşundan itibaren fahri olarak çalıştım 2008-2011 Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi ve AR-GE Birim Başkanlığı görevlerini yaptım 2009 - Ak Parti Kilis Belediye Meclis üyeliği adayı 2011-2012 Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi 2012-2014 Ak Parti Kilis İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi 2014- Ak Parti Kilis Kadın Kolları İl Başkanı olarak Ak Olan Partimizde görevler yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ALİ PEHLİVAN

  20.12.1963 Yılında doğmuş 1986 yılından bu yana akaryakıt sektöründe ticaret hayatına girmiştir. Halen akaryakıt istasyonu işletmeciliği yapmaktadır. Önceki dönem İl Yönetim Kurulu üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı yapmıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  TİMUR ŞENAKICI

  14.10.1980 Kilis doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler mezunu olup şu an kafeterya, Kantin ve Market işletmeciliği yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MUHAMMED SARIBAŞOĞLU

  1990 YILINDA KİLİS'TE DOĞDUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ GAZİANTEP'TE,LİSE ÖĞRENİMİMİ İSE KİLİS'TE TAMAMLADIKTAN SONRA 2008 YILINDA YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİNDE MİMARLIK OKUMAYA BAŞLADIM. 2013 YILINDA ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA KİLİS'TE SERBEST MİMARLIK FAALİYETLERİNE BAŞLADIM VE HALA KENDİ TASARIM OFİSİMDE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BEKİR KURTARAN

  1979 Kilis doğumludur. AK Parti İl Yönetim Kurulu kurucu üyesidir. Zeytinyağı fabrikası işletmecisidir. AK Parti Kilis il yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MEHMET TANRIAŞIKI

  1963 KİLİS DOĞUMLUYUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ KİLİSTE TAMAMLADIM ÜNÜVERSİTE EĞİTİMİMİ BİR YIL İNGİLİZCE HAZIRLIK VE 2 YIL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ OKUDUM OKULUMU YARIDA BIRAKIP İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİM BÜLÜMÜNÜ 1989 YILINDA BİTİRDİM ASKERLİK GÖREVİMİ VAN MURADİYE ASKERLİK ŞUBESİNDE ASTEĞMEN OLARAK YAPTIM AK PARTİ KURULDUĞUNDAN BU YANA İL BAŞKAN YARDIMCIŞIĞI VE İL GENEL MECLİSİ BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM 2005 YILINDAN BU YANA KİLKİS İL GENEL MECLİSİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM EVLİ 3 ÇOÇUK BABASIYIM SİYASET AKEDEMİSİ EĞİTİMİNE KATILARAK SERTİFİKAMI ALDIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ÖMER FARUK YILDIRIM

  1981 kilis doğumluyum serbest meslek le uğraşmaktayım 3 dönemdir il yönetim kurulu üyeliğini layıkıyla yürütmekteyim şu anda il başkan yardımcısıyım yerel yönetimlerden sorumlu başkanım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  BARAN HİDAYET

  1989 Bakırköy doğumlu ilk ve orta öğrenimini Kilis’de tamamladıktan sonra 2008-2014 yılları arasında Çağ Üniversitesi Hukuk fakültesini bitirdi. 2018 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Yüksek lisansını tamamlamıştır. Şu an Kilis Adliyesinde Uzlaştırıcı aynı zamanda serbest avukat olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MEHMET ÖZPOLAT

  1981 Kilis doğumlu ilk ve orta öğrenimini Kilis’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda Üniversite yıllarında nakliye firması kurarak 14 yıldır nakliye firması sahibidir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.Kilisin büyük ve köklü bir ailesine mensuptur.Ailede sözü dinlenen biri olup 16 kardeşli bir ailenin çocuğudur.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MUHAMMED FATİH BAKKALLAR

  1982 Kilis doğumludur.İlk-orta ve lise eğitimini Kilis’de tamamladıktan sonra Çukurova üniversitesi Mühendislik Mimarlık fakültesi jeoloji mühendislik bölümünden mezun olmuştur.2010 yılından itibaren Kilis’de serbest Jeoloji Mühendisliği işini yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.