• 7 Aralık Kilis’in Kurtuluşu

  1.Dünya Savaşı sonrası düşman kuvvetler tarafından işgale uğrayan şehrimiz, Aziz Milletimizin şanlı direnişi ve oluşturulan Kuvay-i Milliye ruhuyla 97 yıl önce bugün düşman işgalinden kurtulmuştur. Bu direniş , milletimizin vatanı için verdiği tarifsiz azmin en güzel örneğini oluşturmaktadır. 97 yıl önce yokluk ve imkansızlıklar içinde kazanılan bu zafer bugün bizlere değerlerine sahip çıkan, onu koruyan ve yaşatan bir toplumun, daima birlik ve beraberlik içinde sonsuza kadar yaşayacağını göstermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Kilis'in 7 Aralık Kurtuluş Gününde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü uğrunda canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm Kilisli Hemşehrilerimin 97'nci kurtuluş yıldönümünü kutluyorum. Av.Murat KARATAŞ AK Parti Kilis İl Başkanı
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, milli motosikletçiler Can ve Deniz Öncü kardeşleri kabul etti

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Milletvekili ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Can Öncü ve kardeşi Deniz Öncü ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • 18 Kasım Temayül Yoklaması

  İl Başkanı Av.M.Murat Karataş : Demokrasi şöleni havasında geçen Teşkilat Temayül yoklamasına Teşkilat mensuplarımızın yoğun katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, Partimiz ve Kilis’imiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim.
  Teşkilat
 • İl Başkanımız Av.Murat Karataş’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünde, aydınlık bir geleceğe ilham verecek bir coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ’en büyük eserim’ dediği Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir. Hedefimiz, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde, Türkiye’yi, demokrasisiyle, ekonomisiyle, sanayisiyle, eğitim düzeyiyle dünyanın en ileri, en gelişmiş, en müreffeh ülkelerinden biri haline getirmektir. Bu amaçla var gücümüzle çalışıyor, muasır medeniyet hedeflerimize ulaşmak, Türkiye’nin uluslararası itibarını daha da yükseltmek adına kendimizi geliştiriyor, tazeliyor, yeniliyoruz. Cumhuriyetimizin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı, demokrasimizin daha da güçlendiği bir dönemde, Cumhuriyetimizin 95. yılını idrak etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle yad ediyorum.
  Teşkilat
 • Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü İstanbul Milletvekili Sayın Ruken KİLERCİ‘yi ağırladık

  Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü İstanbul Milletvekili Sayın Ruken KİLERCİ İl Başkanlığımızı ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin görüşmesi sona erdi

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • YÖRESEL ÜRÜNLER VE KİLİS ZEYTİNYAĞI FESTİVALİ

  İl Başkanımız Av.Murat KARATAŞ, İl Valimiz, İl Milletvekillerimiz, İl Belediye Başkanımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Yöresel Ürünler ve Kilis Zeytinyağı Festivaline katıldık.
  Teşkilat
 • Ak Parti Kilis İl Başkanı Belli Oldu

  Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Kilis İl Başkanlığına Av.Mehmet Murat Karataş atanmıştır. İlimize, Memleketimize Hayırlı Uğurlu Olsun.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türk Savunma Sanayii Zirvesi’nde konuştu

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Türk Savunma Sanayii Zirvesi'nde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Kilis Belediyemizin düzenlediği Almanya Başbakanına gönderilecek Dünya’nın En Büyük Davetiyesi için

  Kilis Belediyemizin düzenlediği Almanya Başbakanına gönderilecek Dünya'nın En Büyük Davetiyesi için yapılan programa katıldık.
  Teşkilat

Kilis Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan