×

Ak Parti Kilis İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 03488143816

 • Birlikte Başardık!
  Kilis AK İcraatlar
 • Hisar Tabiat Parkını Ziyaret

  İl Başkanımız İzzet TOPRAK, Milletvekillerimiz Reşit POLAT, Hilmi DÜLGER, 24. Dönem Millet vekilimiz A. Salih DAL, önceki dönem Belediye Başkanımız av. Abdi BULUT ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte.Kocabeyli, Deliosman, Hisar, Gülbaba(Maratavan) Çerçili,Bulamaçlı ve Gözkaya( gülgüman) köylerini ve yeni yapılan Hisar Tabiat parkını ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, Hollanda’da Türk toplumu temsilcileri ile buluştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hollanda'daki temasları çerçevesinde Hollanda Türk toplumu temsilcileriyle Lahey Hilton Otel'de bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Gençlikten Türkmenlere Yardım Eli

  Ak Parti Gençlik Kolları Kilis İl Başkanlığımız tarafından Bayırbucak Türkmenlerine yönelik ‘Köşe Bucak Değil, Bayır Bucak’ sloganı ile Cumhuriyet Meydanında kurduğumuz çadırda 5 gün süreli başlattığımız kampanyamız Kilis Halkının katılımı ile sona erdi. Kampanyamız süresince halkımızın yardımları ile toplanan battaniyeler ve gıda malzemeleri Cumhuriyet Meydanında hazır bulunan tıra yüklenerek, Ak Parti Kilis Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Mehmet Nedim Bellitürk ve beraberindeki heyet nezaretinde Cilvegözü Sınır Kapsına teslim edildi. Suriye’deki iç savaşın vahşet boyutlarına ulaştığına dikkat çeken Ak Parti Kilis Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Mehmet Nedim Bellitürk , ’Suriye’nin kuzeyinde sınıra sıfır noktasında yaşayan Bayır Bucak Türkmenleri son zamanlarda Rus uçaklarının hava operasyonları ile soykırımla karşı karşıya bulunmaktadır. Devletimiz, her türlü engellemelere rağmen uzun bir süredir bölge Türkmenlerine her türlü yardımı ulaştırmaktadır. Fakat artan şiddetli saldırılar nedeniyle binlerce Türkmen kardeşimiz barınma, açlık, susuzluk ve salgın hastalık tehlikesi ile mücadele etmektedir’ dedi. Ak Parti Kilis Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Mehmet Nedim Bellitürk, “Ak Parti Gençlik Kolları Kilis İl Başkanlığı olarak bugüne kadar kimden gelirse gelsin zulmün karşısında, kim olursa olsun mazlumun yanında olduğumuzu belirtmek için başlattığımız ‘Köşe Bucak Değil Bayır Bucak’ yardım kampanyamız ile Türkmen kardeşlerimize Kilis’in yardım elini uzatmış bulunuyoruz” dedi ve Bizler de Türkmen Kardeşlerimize destek olmak amacıyla başlattığımız Köşe Bucak Değil Bayır Bucak Yardım Kampanyamıza destek veren tüm halkımızı Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı adına yürekten kutluyor, toplanan insanı yardım malzemelerinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.
  Teşkilat
 • Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine Ziyaret

  İl Başkanımız İzzet TOPRAK, milletvekilimiz Reşit POLAT ve teşkilatımızla beraber. Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine ziyarette bulundular.
  Teşkilat
 • İl Genel Meclisi’ni Ziyaret

  İl Başkanımız İzzet TOPRAK, Milletvekillerimiz Reşit POLAT, Hilmi DÜLGER ve Teşkilat üyelerimiz ile İl Genel Meclisi'ni ziyaret ederek Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte istişare toplantısı yaptılar. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, Hollanda’da Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Merkezi’nde konuştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Suriye'de başka kimyasal silah stokları olabileceğine ilişkin bazı bulgular ve istihbarat raporları var. Bu beş yıldır büyük bir insani trajedi yaşayan Suriye halkı için büyük bir tehlikedir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Elbeyli, Polateli ve Musabeyli İlçe Teşkilatlarımızı Ziyaret

  AK Parti Kilis İl Başkanımız İzzet TOPRAK, Milletvekillerimiz Reşit POLAT , Hilmi DÜLGER ve Teşkilatımız Elbeyli, Polateli ve Musabeyli ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Suriyeli Yetim ve Öksüz Çocukların Okullarını Ziyaret

  Ak Parti Kilis İl Başkanımız İzzet TOPRAK, Milletvekillerimiz Reşit POLAT, Hilmi DÜLGER ve Teşkilat üyelerimiz ile beraber Suriyeli yetim ve öksüz çocukların okullarını ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, Hollanda Başbakanı Rutte ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Başbakan Davutoğlu, "Türkiye-Suriye sınırı ve yüreğimiz Suriyelilere açıktır. Ama Suriye’deki krizin çözümü için kılını kıpırdatmayanların Türkiye’ye “sınırlarını aç” tavsiyesi iki yüzlülüktür" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Genç Memur-Sen üyelerinin davetine katıldık

  Genç Memur-Sen üyeleri ile sohbet etme imkanı bulduk. Bu sıcak davet için kendilerine teşekkür ederiz...
  Teşkilat

Kilis Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan