• AK PARTİ İL BAŞKANI AV. MURAT KARATAŞ : KİMSE BOŞUNA HEVESLENMESİN

  Ankara Spor Salonunda düzenlenen AK Parti 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısına Kilis Belediye Başkan Adayı M. Abdi Bulut, Elbeyli Belediye Başkan Adayı Süleyman Şimşek, Musabeyli Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, Polateli Belediye Başkan Adayı Hakkı Çelik ve teşkilat üyeleri ile birlikte katılan Ak Parti İl Başkanı Av. Murat Karataş; "Seçim manifestomuz bugün liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan açıklanmış ve milletimizde büyük bir heyecanla karşılık görmüştür. Kirli ittifakların ve şer odakların kazanamayacağı bugün bir kez daha Ankara'dan tüm dünyaya ilan edilmiş, Ankara'dan edilen dualara tüm İslam coğrafyası gözyaşları içinde amin demiştir. Niyeti halis olanlar karşısında, niyeti korkunç olanların kazanamayacağı ortaya çıkmıştır. Ruhlarını karanlık güçlere esir kılanların tüm benliği bir kez daha sarsılmış ve ümitsizlik deryasında boğulmaya mahkum edilmişlerdir. Sahabe maneviyatı ile harmanlanmış olan mübarek topraklarımızda ufukta yeni bir zafer görünmektedir. Bu zafer milletimizin zaferi olacaktır, bu zafer Kilis'in ve Kilislinin zaferi olacaktır. Ankara'dan yükselen İslam ümmetinin liderine Kilis ayağa kalkarak hazırız demiştir, Elbeyli ayağa kalkarak başaracağız demiştir, Musabeyli ayağa kalkarak vakit geldi demiştir, Polateli ayağa kalkarak buradayız demiştir. Yenilgiyi iliklerinde hissedenlerin bozulan psikolojileri ile son çırpınışları beyhudedir. Attıkları her adım mağlubiyete, çaldıkları her kapı karanlığa açılmaktadır. Boş laflara bu milletin karşılık vermediği kendileri için tecrübe ile sabit olmuştur ve yine olacaktır. Kilis halkına hizmetkarlık etmeye nerede kaldıysak oradan devam edeceğiz. Sonu 4-0 ile bitecek bir maratonun tam ortasından haykırıyoruz ki; "Allah Bizimledir!" Son olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tüm Kilis halkına selamlarını getirdik" dedi.
  Teşkilat
 • 7 Aralık Kilis’in Kurtuluşu

  1.Dünya Savaşı sonrası düşman kuvvetler tarafından işgale uğrayan şehrimiz, Aziz Milletimizin şanlı direnişi ve oluşturulan Kuvay-i Milliye ruhuyla 97 yıl önce bugün düşman işgalinden kurtulmuştur. Bu direniş , milletimizin vatanı için verdiği tarifsiz azmin en güzel örneğini oluşturmaktadır. 97 yıl önce yokluk ve imkansızlıklar içinde kazanılan bu zafer bugün bizlere değerlerine sahip çıkan, onu koruyan ve yaşatan bir toplumun, daima birlik ve beraberlik içinde sonsuza kadar yaşayacağını göstermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Kilis'in 7 Aralık Kurtuluş Gününde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü uğrunda canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm Kilisli Hemşehrilerimin 97'nci kurtuluş yıldönümünü kutluyorum. Av.Murat KARATAŞ AK Parti Kilis İl Başkanı
  Teşkilat
 • 18 Kasım Temayül Yoklaması

  İl Başkanı Av.M.Murat Karataş : Demokrasi şöleni havasında geçen Teşkilat Temayül yoklamasına Teşkilat mensuplarımızın yoğun katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, Partimiz ve Kilis’imiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim.
  Teşkilat
 • İl Başkanımız Av.Murat Karataş’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünde, aydınlık bir geleceğe ilham verecek bir coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ’en büyük eserim’ dediği Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir. Hedefimiz, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde, Türkiye’yi, demokrasisiyle, ekonomisiyle, sanayisiyle, eğitim düzeyiyle dünyanın en ileri, en gelişmiş, en müreffeh ülkelerinden biri haline getirmektir. Bu amaçla var gücümüzle çalışıyor, muasır medeniyet hedeflerimize ulaşmak, Türkiye’nin uluslararası itibarını daha da yükseltmek adına kendimizi geliştiriyor, tazeliyor, yeniliyoruz. Cumhuriyetimizin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı, demokrasimizin daha da güçlendiği bir dönemde, Cumhuriyetimizin 95. yılını idrak etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle yad ediyorum.
  Teşkilat
 • Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü İstanbul Milletvekili Sayın Ruken KİLERCİ‘yi ağırladık

  Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü İstanbul Milletvekili Sayın Ruken KİLERCİ İl Başkanlığımızı ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • YÖRESEL ÜRÜNLER VE KİLİS ZEYTİNYAĞI FESTİVALİ

  İl Başkanımız Av.Murat KARATAŞ, İl Valimiz, İl Milletvekillerimiz, İl Belediye Başkanımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Yöresel Ürünler ve Kilis Zeytinyağı Festivaline katıldık.
  Teşkilat
 • Ak Parti Kilis İl Başkanı Belli Oldu

  Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Kilis İl Başkanlığına Av.Mehmet Murat Karataş atanmıştır. İlimize, Memleketimize Hayırlı Uğurlu Olsun.
  Teşkilat

Belediye Başkanları

Basın Odası

TÜMÜNÜ GÖR

Teşkilatlardan