×

Ak Parti Kilis İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (348) 814 38 16

 • İL TEŞKİLATIMIZIN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ESNAF GEZİLERİMİZDEN GÖRÜNTÜLERİ
  İL TEŞKİLATIMIZIN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ESNAF GEZİLERİMİZDEN GÖRÜNTÜLERİ
 • İl başkanlık binamızdaki bayramlaşma programımız
 • Kilis Ticaret Odası bayramlaşma programı
  Kilis Ticaret Odası bayramlaşma programı
 • Cumhurbaşkanlığı Seçim gezisi
  Cumhurbaşkanlığı Seçim gezisi
 • Partimizde Bayramlaşma Proğramı

  Partimizde Bayramlaşma Proğramı
  Teşkilat
 • Hicreti yaşayan ve yaşatan bir ülkeyiz

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Suriye ve Irak'ta yaşananlardan büyük üzüntü duyduklarına değinerek, uzaklarda yaşayanların Türkiye kadar bu sıkıntıları hissedemediklerini söyledi.
  Genel Başkan'dan
 • BASIN AÇIKLAMASI

  BASIN AÇIKLAMASI | - AK Parti Kilis İl Başkamız Reşit Polat, 5. olağan kongre takvimi 15 Eylül 2014 tarihinde başladığını, 22 Şubat 2014 tarihinde il kongrelerinin sonuçlanması ile Büyük Kongreden önceki süreç tamamlanmış olacağını söyledi. AK Parti Kilis İl Başkanı Reşit Polat, düzenlediği basın toplantısında, AK Parti siyasi hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletin taahhüt ettiği ve bugün “Yeni Türkiye” olarak tanımladığı demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetin geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğunun ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. İl Başkanı Reşit Polat, AK Parti demokrasiye, milletin değerlerine, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle; darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirdiğini belirterek, “AK Parti Kurucu Genel Başkanı, Lideri Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte yüzyılımızın ilk 13 yılında kimsenin hayal bile edemediği 1. atılımı gerçekleştirmiştir. Bu atılımın kaynağı demokratik meşruiyet, siyasal meşruiyet ve 9 seçimde milletimizin ortaya koyduğu büyük destektir. Şimdi hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023’te 2. atılımı tamamlamaktır. AK Parti bütün başarısını, yol haritasını belirlediği birinci olağan, ikinci olağan, üçüncü olağan, dördüncü olağan ve birinci olağanüstü kongre süreçlerinde ortaya koymuş olduğu ilke, felsefe ve bunun üzerinden milletle imzaladığı sarsılmaz güvene dayalı sözleşme ile sağlamıştır. AK Parti ülkemizin siyasi tarihine ‘Yükseliş Dönemi’ olarak kaydedilecek bu süreçte gayretli ve inançlı çalışmalarla birçok ‘Yapılamaz’ denilen icraatı gerçekleştirdi. Hayaller gerçek oldu. Ülkemizin ve insanımızın gelecek ümidini pekiştirdi. Memleketimizin çehresini değiştirdi. Ekonomiden sağlığa, eğitimden ulaşıma, adaletten emniyete kadar her alanda ülkemize ve insanımıza yakışır hamleler ortaya koydu. Başlatılan, bitirilen ve hala devam eden büyük projelerle insanımıza haklı bir özgüven kazandırdı. Ekonomimiz büyüdü, Türkiye bölgemizde ve dünyada itibarlı ve güvenli bir ülke haline geldi“ dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ İL BAŞKANLIĞIMIZIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  bayramlarda dargınlıkların, kırgınlıkların, kin ve öfkelerin unutulması, hoşgörü ve sevginin her koşulda egemen olması gerektiğini söylemek isterim. Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle Kilislilerin, ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum. AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI ECZ REŞİT POLAT
  Teşkilat
 • DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ

  Yaşlılık, hayatın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Yaşlılarımız ise geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran, gelenek ve göreneklerimizi, kültürümüzü, milli ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli hazinemizdir.AK Parti olarak her zaman yaşlılarımızın yanında olduk kendileri için birçok düzenlemeyi hayata geçirdik. Bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm büyüklerimizin bu anlamlı günlerini en kalbi duygularımla kutlar sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde huzurlu yarınlar dileğiyle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Kayseri’de

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "ANA" uçağıyla saat 11.46'da Kayseri'ye geldi.
  Genel Başkan'dan
 • CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI (1-7 EKİM)

  Her yıl Ekim ayının ilk haftası,“Camiler ve Din Görevlileri Haftası” olarak kutlanmaktadır. Haftanın ülkemiz, milletimiz, Diyanet camiası için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
  Teşkilat
 • Ak Parti MKYK Üyesi,Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Sayın Prof.Dr Mazhar Bağlı İl Başkanlık binamızda

  Ak Parti MKYK Üyesi,Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Sayın Prof.Dr Mazhar Bağlı İl Başkanlık binamızda.
  Teşkilat
 • Erdem Başçı‘yı kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'yı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik yılı açılış programındayız.

  Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik yılı açılış programındayız.
  Teşkilat

Kilis Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan