×

Ak Parti Kilis İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (348) 814 38 16

 • İL TEŞKİLATIMIZIN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ESNAF GEZİLERİMİZDEN GÖRÜNTÜLERİ
  İL TEŞKİLATIMIZIN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ESNAF GEZİLERİMİZDEN GÖRÜNTÜLERİ
 • İl başkanlık binamızdaki bayramlaşma programımız
 • Kilis Ticaret Odası bayramlaşma programı
  Kilis Ticaret Odası bayramlaşma programı
 • Cumhurbaşkanlığı Seçim gezisi
  Cumhurbaşkanlığı Seçim gezisi
 • Ekim Ayi il Danışma Meclisi Toplantısını Yaptık.

  Ekim Ayi il Danışma Meclisi Toplantısını Yaptık. Toplantımıza Ak Parti Grup Başkanvekili Sn.Ahmet AYDIN'da Katıldı.
  Teşkilat
 • İnadına ‘kardeşlik’, inadına ‘merhamet’

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Orta Doğu'da, Balkanlar'da, Kafkaslar'da 'inadına kardeşlik, inadına kardeşlik, inadına kardeşlik' diyeceğiz. 'İnadına merhamet' diyeceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına yürekten inanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Samsun'da yaktığı bağımsızlık ateşi, Erzurum'a, Sivas'a, Amasya'ya velhasıl kısa bir süre zarfında yurdun dört bir köşesine yayılarak, ülkemizi bölmek ve milletimizi yok etmek isteyenlere karşı topyekûn verilen mücadele sonucunda ülkemiz düşman istila ve işgalinden temizlenerek 29 Ekim 1923’te ilelebet payidar olacak Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Bugün ortadoğunun durumu hepimizce malum. Dolayısıyla, sahip olduğumuz Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin kıymetini bilmeliyiz. Elde ettiğimiz tüm kazanımları daha çağdaş, daha müreffeh, insan hak ve özgürlüklerinin alabildiğince yaşandığı bir Türkiye için harcamalıyız. Böylesine önemli günleri, bağımsızlığımızın ve Cumhuriyetimizin korunması ve ilerlemesi yolunda atılan yeni bir adım olarak görmeliyiz. Geleceğe yön verirken, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak bu önemli değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarmak adına yaşamak ve yaşatmak ortak sorumluluğumuz olmalıdır. AK Parti, 2002’den günümüze kadar milletimize ve Cumhuriyetimize çok önemli hizmetlerde bulunmuştur. Ekonomide, demokraside, dış politikada ve diğer alanlarda büyük mesafeler kat etmiştir. Hedef, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında yer almaktır. Bizlerin gayreti aziz milletimizin de desteğiyle bu hedefe ulaşacağımıza olan inancım tamdır. Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin 91. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, eşsiz fedakârlıklarıyla ölümsüzleşen bütün şehitlerimiz ile kahraman gazilerimizi rahmetle, şükranla, minnetle anıyor tüm hemşerilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ecz.Reşit Polat Ak Parti Kilis İl Başkanı
  Teşkilat
 • Partimizde Bayramlaşma Proğramı

  Partimizde Bayramlaşma Proğramı
  Teşkilat
 • BASIN AÇIKLAMASI

  BASIN AÇIKLAMASI | - AK Parti Kilis İl Başkamız Reşit Polat, 5. olağan kongre takvimi 15 Eylül 2014 tarihinde başladığını, 22 Şubat 2014 tarihinde il kongrelerinin sonuçlanması ile Büyük Kongreden önceki süreç tamamlanmış olacağını söyledi. AK Parti Kilis İl Başkanı Reşit Polat, düzenlediği basın toplantısında, AK Parti siyasi hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletin taahhüt ettiği ve bugün “Yeni Türkiye” olarak tanımladığı demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetin geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğunun ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. İl Başkanı Reşit Polat, AK Parti demokrasiye, milletin değerlerine, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle; darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirdiğini belirterek, “AK Parti Kurucu Genel Başkanı, Lideri Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte yüzyılımızın ilk 13 yılında kimsenin hayal bile edemediği 1. atılımı gerçekleştirmiştir. Bu atılımın kaynağı demokratik meşruiyet, siyasal meşruiyet ve 9 seçimde milletimizin ortaya koyduğu büyük destektir. Şimdi hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023’te 2. atılımı tamamlamaktır. AK Parti bütün başarısını, yol haritasını belirlediği birinci olağan, ikinci olağan, üçüncü olağan, dördüncü olağan ve birinci olağanüstü kongre süreçlerinde ortaya koymuş olduğu ilke, felsefe ve bunun üzerinden milletle imzaladığı sarsılmaz güvene dayalı sözleşme ile sağlamıştır. AK Parti ülkemizin siyasi tarihine ‘Yükseliş Dönemi’ olarak kaydedilecek bu süreçte gayretli ve inançlı çalışmalarla birçok ‘Yapılamaz’ denilen icraatı gerçekleştirdi. Hayaller gerçek oldu. Ülkemizin ve insanımızın gelecek ümidini pekiştirdi. Memleketimizin çehresini değiştirdi. Ekonomiden sağlığa, eğitimden ulaşıma, adaletten emniyete kadar her alanda ülkemize ve insanımıza yakışır hamleler ortaya koydu. Başlatılan, bitirilen ve hala devam eden büyük projelerle insanımıza haklı bir özgüven kazandırdı. Ekonomimiz büyüdü, Türkiye bölgemizde ve dünyada itibarlı ve güvenli bir ülke haline geldi“ dedi.
  Teşkilat
 • Kimse ham hayal peşinde koşmasın

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, ''Kimse başka ülkelerdeki gelişen olaylara bakıp da ham hayal peşinde koşmasın" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ İL BAŞKANLIĞIMIZIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  bayramlarda dargınlıkların, kırgınlıkların, kin ve öfkelerin unutulması, hoşgörü ve sevginin her koşulda egemen olması gerektiğini söylemek isterim. Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle Kilislilerin, ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum. AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI ECZ REŞİT POLAT
  Teşkilat
 • DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ

  Yaşlılık, hayatın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Yaşlılarımız ise geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran, gelenek ve göreneklerimizi, kültürümüzü, milli ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli hazinemizdir.AK Parti olarak her zaman yaşlılarımızın yanında olduk kendileri için birçok düzenlemeyi hayata geçirdik. Bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm büyüklerimizin bu anlamlı günlerini en kalbi duygularımla kutlar sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde huzurlu yarınlar dileğiyle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.
  Teşkilat
 • Milletin emanetini çiğnetmeyiz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, ''Herkes siyaset yapabilir ama siyaset yapmadan bürokrasi üzerinden siyaset yapmaya kalkılırsa onlara söyleyeceğimiz tek söz var. Biz milletten aldığımız emaneti çiğnetmeyiz'' dedi.
  Genel Başkan'dan
 • CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI (1-7 EKİM)

  Her yıl Ekim ayının ilk haftası,“Camiler ve Din Görevlileri Haftası” olarak kutlanmaktadır. Haftanın ülkemiz, milletimiz, Diyanet camiası için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
  Teşkilat

Kilis Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan